Datum: 28.08.2008

Vložil: Kadmar

Titulek: Zprava z daleka

Dnes rano pribehl k branam cechovniho domu poslicek s balickem. Chvili se dobyval dovnitr, pak jeste nekolik minut netrpelive preslapoval na myste, ale nakonec se vzdal naroku na spropitne a strcil uzky balicek pod dvere. Prvni kdo balicek rozbali zjisti za se v nem nachati nekolik podivnych sperku vyrobenych z kusu musli a dopis s peceti rodu Hokoru. --Zdravim vas z cest dalekych. Nacharim se na dalekem tropickem ostrove Krk a provadim zde vyskumy ohledne chovani lidi v oblastech s vysokou prumernou teplotou. Omlouvam se ze jsem zmizel tak zahy, lec tato prilezitost se mi naskytla velice nahle. Nutno rici za se zde nevenuji vyhradne praci a konecne si najdu i chvili pro sebe. Vcera jsem se valel celi den na plazi a pozoroval domorode zeny ve zvlatnich ne prilis zahalovacich odevech. Dnes mam v planu sblizit se s jednim pozorovanym objektem a poznat jejich chovani ta-- Zde se nachari velika kanka a zbytek vety je necitelny. --Doufam ze se vam dari a ze pro me stradate bylinky, neb az se navratim z cet mam v planu stati se misterm alchymie. Zatim budte s bohy pratele moji
podepsan Kadmar Hokor.
PS: Domorodci veri ze prilozene nahrdelniky nosi stesti a zvysuji... No, to nic.

Přidat nový příspěvek